est eng
 

Paljud jõuavad siia juhuslikult, suur osa pöördub meie juurde ikka ja jälle tagasi. On ka põhjust - ühena vähestest on meil Eestis 25 aasta jagu teadmisi, oskusi ja töökogemust.

Tere tulemast
 

Ventilatsiooni- ja soojusisolatsioonitöödele spetsialiseerunud firma CLIK alustas oma tegevust 1990. aasta augustis täielikult Eesti kapitalil baseeruva aktsiaseltsina.

Kui alguses tegime vaid soojusisolatsioonitöid, siis teisel tegevusaastal lisandus meie tegevusvaldkonda ka ventilatsioonisüsteemide väljaehitamine ning tänaseks on AS CLIK kujunenud hoone tehnosüsteemide ehitamisel üheks juhtivaks ettevõtteks Eestis.

Alates 1995. aastast pakume ka ventilatsioonisüsteemide, kliimaseadmete ja nende automaatika  hoolduse teenust, mis vabastab kliendid täielikult seadmete ja süsteemide korrapärase hooldamise kohustusest.

Täna kuulub ASi CLIK tegevusvaldkonda eelkõige KVVKJ tööde projektijuhtimine, millest ventilatsiooni-, automaatika- ning isolatsioonitööd teostatakse oma jõududega. Lisaks hoonesisestele isolatsioonitöödele isoleerime ka trasse ja mahuteid. Olulisel kohal on klientide nõustamine, energiaauditid ja energiasäästlike kliimatehnikasüsteemide projekteerimine.
Meie peamisteks klientideks ja koostööpartneriteks on aja jooksul kujunenud suuremad peatöövõtu- ja projektijuhtimisfirmad. Heade koostöösuhete aluseks on meie hea maine ning parim hinna-kvaliteedi suhe.

 

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat tehnosüsteemide ehitamise ning hooldamise teenust, mis tagaks alati oodatud tulemuse.

 

 
Viimased uudised


Arhiiv